Uzzini par plašajām iespējām, ko sniedz būvniecības portāls ABC.LV!


Portāls ABC.LV ir vadošais būvniecības portāls Latvijā. Tajā atrodama noderīga informācija gan būvniecības nozares profesionāļiem, gan tiem, kuri plāno veikt celtniecības un remonta darbus pašu spēkiem, labiekārtot māju un dārzu, kā arī iepazīties ar jaunākajiem risinājumiem būvniecībā. Portālā apkopotas nozares aktualitātes – ziņas, jaunumi un reportāžas, kā arī vērtīgi ieteikumi celtniecības un remonta darbiem, dārza un mājas labiekārtošanai un interjera pilnveidei. Tāpat arī portālā ABC.LV ir publicēta plaša datubāze, kur vienkopus atrodami Latvijas būvniecības nozares uzņēmumi, kā arī sertificētu speciālistu un uzņēmumu saraksts dažādu būvniecības un remonta pakalpojumu un darbu veikšanai. ABC.LV sadaļā “Atbild eksperti” ikviens portāla lasītājs var uzdot sev interesējošu jautājumu par būvniecību, saņemot atbildi no attiecīgās jomas eksperta. Savukārt sadaļā “Būvizmaksas” ir apkopotas dažādu būvniecības un remonta darbu vidējās izmaksas Latvijā un nosauktas aptuvenās nepieciešamo būvmateriālu cenas. 


Papildu digitālajam medijam portālam iznāk arī drukātie izdevumi – “Profesionālā gadagrāmata” ir ikgadējs izdevums būvniecības nozares speciālistiem. Tajā tiek publicēti nozares apskati, apkopoti dati par būvniecības uzņēmumiem, nozares pakalpojumu sniedzējiem, būvdarbu izmaksām, kā arī sertificētajiem speciālistiem. Savukārt “ABC Praktiskie Padomi” ir izdevums privātpersonām, kur sniegta informācija par būvniecības uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī publicēti vērtīgi ieteikumi būvniecības un remonta darbu veikšanai pašu spēkiem. “ABC Praktiskie Padomi” tiek izdoti divas reizes gadā – pavasara/vasaras un rudens/ziemas sezonai.

Šogad izstādē “Comfort Home 2020” ABC.LV stendā būs iespējams iepazīties ar plašajām iespējām, ko sniedz portāls ABC.LV, kā arī saņemt jaunākos drukāto mediju izdevumus. Stendā būs unikāla iespēja pārrunāt sadarbības iespējas ar portālu – tā ir iespēja izvietot savu informāciju ar reklāmas baneri, reklāmrakstu vai citiem veidiem uzticamā un profesionālā medijā. Tāpat arī būs iespēja uzzināt par to, kā digitālā mārketinga pakalpojumi var pacelt būvniecības jomas biznesus jaunā līmenī.

Kontaktinformācija:
www.abc.lv
redakcija@abc.lv
+371 67770522

Facebook: https://www.facebook.com/portalsABC.LV2022116103_10612.jpg
517982466_10612.jpg
1757940493_10612.jpg