Elektrum – efektīvi un viedi risinājumi jūsu ērtībai, komfortam un ietaupījumam


Tā kā Elektrum jau sen vairs nav tikai elektrības tirgotājs, izstādē Elektrum stendā jums būs iespēja apskatīt un izzināt, kā arī iegādāties dažādus viedus un savai mājsaimniecībai draudzīgus risinājumus.

Izziniet elektrības ražošanas iespējas ar Elektrum solārais saules paneļiem, izpētiet Elektrum Viedās mājas sniegtās priekšrocības un ērtības, izmēģiniet riteņošanas jauno standartu – elektriskos skrejriteņus, iepazīstieties ar Elektrum Dabasgāzes piedāvājumu un vēl citiem pakalpojumiem jūsu ērtībai.
Izstādē Elektrum pakalpojumu iegādei tiks piedāvāti arī īpaši draudzīgi nosacījumi un atlaides!

Tāpat stendā varēsiet satikt Elektrum Energoefektivitātes centra speciālistus, kas sniegs konsultācijas un vērtīgus ieteikumus, kā ikdienā saimniekot videi un maciņam draudzīgāk! Uzziniet, kā samazināt elektrības patēriņu vismaz par 10 %, gan mainot elektroierīču lietošanas paradumus, gan iegādājoties jaunas, energoefektīvas ierīces. Turklāt Elektrum tagad piedāvā arī LED spuldzes, kas ir pirmais solis ceļā uz efektīvāku saimniekošanu. Izziniet, kāda veida LED spuldzes jūsu mājoklim ir piemērotākās, un iegādājieties tās jebkurā sev ērtā vietā un laikā: elektrumveikals.lv!

Elektrum ir AS „Latvenergo” elektrības un dabasgāzes tirdzniecības zīmols Baltijā, kas papildus attīsta arī pakalpojumus efektīvai un videi draudzīgai saimniekošanai. Tos iegādājoties, jūs varat samazināt izmaksas par elektrību un dabasgāzi, kā arī efektīvi, videi draudzīgi un ērtā veidā pārvaldīt savu energosaimniecību – no maza dzīvokļa līdz lielam uzņēmumam.

Saudzējiet savu enerģiju, paļaujieties uz Elektrum piedāvāto pakalpojumu klāstu!
Uzziniet vairāk: www.elektrum.lv

Un sociālajos tīklos:
www.facebook.com/ElektrumLV
www.instagram.com/ElektrumLV
www.draugiem.lv/Elektrum.lv
www.twitter.com/ElektrumLV1725264869_9208.jpg