Dzīves mirkļu iemūžināšana kanvās un tapetes jebkurai gaumei


Pirms pāris gadiem lolotais sapnis palīdzēt cilvēkiem savos interjeros ienest oriģinalitāti, pozitīvās emocijas un radošumu nu ir izaudzis par CanvasWAY un Mana Tapete - zīmoliem, kuru komanda ik dienu strādā pie arvien jaunām idejām un iecerēm interjera uzlabošanas jautājumos. Savu darbību uzsākām, ražojot kanvas jeb foto gleznas. Nu jau varam lepoties ar plašu klientu loku visā Eiropā, kā arī ārpus tās robežām. Esam iekarojuši arī Baltijas valstu iedzīvotāju uzticību un mīlestību, kas mūs mudināja doties tālāk. Tapetes – tas bija mūsu nākamais solis uz priekšu.

CanvasWAY saviem klientiem piedāvā iespēju savus skaistākos un neaizmirstamākos dzīves mirkļus iemūžināt kanvās – unikālos dizaina priekšmetos, kas telpas saimniekus priecēs gadiem ilgi. Savas kanvas lepni varam saukt par augstākās kvalitātes produktu. Tas ir simtprocentīgs roku darbs, produkts, kas tiek gatavots tikai no labākajiem materiāliem, turklāt dabai draudzīgiem un pilnībā sertificētiem. Mūsu komandā strādā arī grafiskie mākslinieki, kas katru dienu rada jaunus kanvu dizainus, lai klientiem būtu iespēja savu interjeru atsvaidzināt ne tikai ar saviem personīgajiem foto mirkļiem, bet arī gaumīgiem un estētiskiem radošajiem darbiem.

Mana Tapete ir mūsu jaunākais projekts, kurš nu jau uzsācis pilnvērtīgu darbību. Interneta veikalā manatapete.lv mūsu klientiem ir iespēja izveidot pilnībā personalizētas tapetes. Tas nozīmē, ka viss, kas nepieciešams, ir izvēlēties foto un nepieciešamos izmērus, lai savas telpas pavisam ātri un ērti pārvērstu līdz nepazīšanai. Taču tas nav viss – līdzās individuālajiem pasūtījumiem mēs piedāvājam vairāk nekā 150 pilnībā radošus, mākslinieku sagatavotus tapešu dizainus jebkurai gaumei un telpai. Līdzīgi kā kanvas, arī mūsu tapetes tiek ražotas no augstākās kvalitātes materiāliem un ir pilnībā drošas līmēšanai jebkurā telpā, sākot no bērnistabas un beidzot ar virtuvi. Piedāvājam divu veidu materiālus – tradicionālās, kā arī pašlīmējošās, kuras varētu uzskatīt par tapešu nākotni, jo nav nepieciešams uzklāt papildus līmi. Tās strādā kā milzīgas uzlīmes un neatstāj nekādas pēdas pēc noplēšanas.

Jebkuras mūsu darbības izpausmes pamatā ir divi galvenie pamatprincipi – augstākās kvalitātes produkts un simtprocentīga klientu apmierinātība. Mēs priecājamies komunicēt ar saviem klientiem, strādāt pie nestandarta risinājumiem un vienoties par personalizētiem dizainiem. Turklāt, mēs nedomājam apstāties, tāpēc katru dienu strādājam pie jaunām idejām, radošiem projektiem un dizainiem, kas būtu tīkami jebkurai gaumei.

Satiec mūs “Magnetic Latvia” stendā!


Andris Grinbergs
Executive Managing Director
Mail: andris@canvasway.com
Phone: + 371 26 186 182
https://canvasway.com/lv/
https://www.facebook.com/canvasway

https://manatapete.lv/969624238_9468.jpg
1447284228_9468.jpg
752743861_9468.jpg