Interjera aksesuāri, kas iedzīvina kvalitatīvu dizainu augstvērtīgā materiālā


DABA izgatavo dažādus dizaina priekšmetus no augstvērtīgiem kokmateriāliem. Visi produkti pieejami iegādei interneta veikalos Etsy, Amazon.com, Amazon.co.uk, kā arī sazinoties ar mums izmantojot mūsu Instagram un Facebook lapas.

Ozolkoka sienas pulksteņi ir īpaši produkti tieši, pateicoties to izejmateriālam kokam. Katrs koka raksts ir unikāls, tāpēc nav divu identisku produktu. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā piecas dažādas sienas pulksteņu dizainu sērijas – Alberts, Ilmārs, Kārlis, Paulis un Toms. Kā pulksteņiem, tā arī citiem produktiem DABA dod latviskus sieviešu un vīriešu vārdus, lai apzīmētu produktu individualitāti. Sienas pulksteņus ir iespējams personalizēt, tādējādi radot īpašu dāvanu (kāzās, jubilejās, u.c. nozīmīgos brīžos). DABA katram pasūtījumam pieiet ar īpašu rūpību un labprāt realizē klientu ieceres, lai sasniegtu cerēto. Šobrīd DABA produktu klāstā pastāvīgi pieejami ozolkoka sienas pulksteņi un pakaramie, svečturi, durvju norādes un citi aksesuāri.

Uzņēmums DABA, radies, lai iedzīvinātu kvalitatīvu dizainu augstvērtīgā materiālā, kurš ne tikai ilgi kalpo un ir ekoloģisks, bet ietver sevī Latvijas stāstu. Uzņēmuma dibinātāji par prioritāti izvirzījuši dabīgu materiālu izmantošanu un vienkāršu, tajā pašā laikā mūsdienīgu, skandināvisku dizainu, kurš ir gan pamanāms, gan tajā pašā laikā organiski iekļaujas, papildina telpu. “Mums ir patiess prieks radīt personiskas un mīļas lietas cilvēkiem, kuri tās novērtē,” uzsver uzņēmēji. Tāpat katram individuālajam pasūtījumam uzņēmēji pieiet ar īpašu rūpību un pat sarežģītākajiem pasūtījumiem atrod piemērotākos risinājumus un materiālus.

Produktus varat apskatīt un iegādāties www.etsy.com/shop/DABADesign

KONTAKTINFORMĀCIJA
Krišjānis Sondors
SIA DABA DABA valdes priekšsēdētājs
krisjanis@dabadesign.eu
Mob.tel: +371 29467616
www.facebook.com/darbnicadaba466810163_9469.jpg
1864255722_9469.jpg
2032683352_9469.jpg
1621372471_9469.jpg